zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • 2 MAX +, s.r.o.
  2 MAX +, s.r.o.

  Zaměřujeme se na montáže slaboproudých systémů, naší doménou je instalace satelitů, dvb-t antén, dodáváme kamerové systémy CCTV, EZS - zabezpečovací systémy, EPS - požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, zajišťujeme DVB-T příjem, datové přenosy, atd. Nejčastěji u našich zákazníkům v oblasti slaboproudých systémů realizujeme: instalace anténních a satelitních systémů, EZS -zabezpečovací systém, CCTV kamerový systém, EPS  - požární systém, PC sítě, datové přenosy, ozvučovací systémy, atd.


  http://www.2max.cz/ Zobrazit více informací

 • ADAMEK JOSEF-ADAS
  ADAMEK JOSEF-ADAS

  Naše firma vznikla v roce 1993 a v souvislosti s tímto vznikem si stanovovala vždy vysoké cíle v oblasti smluvního zabezpečování ostrahy a ochrany majetku. Během uplynulých 23 let se firma rozrůstala a v současné době je rozdělena do tří divizí, které jsou spolu úzce spjaté a jejich činnost se vzájemně prolíná.


  http://www.adas.cz/ Zobrazit více informací

 • ADOR CZ s.r.o.
  ADOR CZ s.r.o.

  Specializací společnosti je výroba a prodej požárních uzávěrů, které mohou být podle potřeby doplněny o úpravu proti průniku kouře, se zvýšenou zvukotěsností či se zvýšenou bezpečností. Kompletní nabídka zahrnuje konzultační činnost, servisní služby a zaškolený odborný personál, který Vám vybrané prvky zabuduje. Na veškerý dodávaný sortiment vlastníme příslušná osvědčení. Na základě toho vydáváme potřebná prohlášení se zárukou shody.


  http://www.ador.cz/ Zobrazit více informací

 • AGUSTA s.r.o.
  AGUSTA s.r.o.

  Naše společnost nabízí komplexní systém bezpečnostních, poradenských a ochranných služeb, přičemž stěžejním zájmem je pochopení a vyřešení problematiky našeho klienta se zohledněním jeho provozních a strategických zájmů.


  http://www.agusta.cz/ Zobrazit více informací

 • Aledo s.r.o.
  Aledo s.r.o.

  ALEDO je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která působí na českém trhu od konce roku 2011. Firma byla založena na předchozích zkušenostech a znalostech výrobkového portfolia, díky čemuž je schopna poskytovat svým zákazníkům profesionální péči na vysoké úrovni. Na základě znalostí zákaznických potřeb je prioritou společnosti poskytování komplexních služeb, včetně okamžité technické podpory. Firma se ve svých třech stěžejních divizích zabývá zejména řešením úsporného osvětlení, průmyslovou identifikací a bezpečností práce včetně bezpečnostního značení. 


  http://www.aledo.cz/ Zobrazit více informací

 • ALWIN START s.r.o.
  ALWIN START s.r.o.

  ALWIN START s.r.o., založena v roce 1997, je společností zabývající se výrobou a montáží výplní stavebních otvorů, vyrobených z hliníkových profilů. Soustředíme se na výrobu oken, dveří, automatických dveří, výkladců, fasádních stěn atd.


  http://www.alwin.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 145 firem)