zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • "FORMEL" spol. s r. o.
  "FORMEL" spol. s r. o.

  V současné době naše stavebniny nabízí kompletní nabídku stavebních materiálů pro stavbu a odborné poradenství při jeho výběru. V prodejně na ploše 800 m2 zákazníci najdou řemeslnické potřeby a nářadí v širokém sortimentu. Nechybí zde ani široká nabídka spojovacího materiálů, zahrádkářských potřeb, sanitární keramiky a spousta dalšího zboží.
  http://www.formel.cz/ Zobrazit více informací

 • "J. A. P." spol. s r. o.
  "J. A. P." spol. s r. o.

  Naším hlavním cílem je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.
  http://www.japcz.cz/ Zobrazit více informací

 • AB Andrys s.r.o.
  AB Andrys s.r.o.

  Zabýváme se návrhy, výrobou a prodejem regálů, drátěných stojanů sítí a háčků, závěsných prvků do drážkových panelů, s použitím různých kovových profilů a také plastu, dřeva a skla. Výrobky lze použít na propagaci vašeho zboží, služeb a podporu prodeje pohlednic, přání, tiskovin, map, propagačních materialů, CD a DVD disků a balícího sortimentu v koších zavěšených do stojin z děrovaných jeklů.
  http://www.andrys-bagar.cz/ Zobrazit více informací

 • ALBERA MORAVA s.r.o.
  ALBERA MORAVA s.r.o.

  Společnost Albera Morava s. r. o. vedle svého formálního sídla Brně má svoji pobočku ve Strání (moravsko slovenské pomezí), kde se soustřeďují veškeré obchodní aktivity, sklad ND, prodejna zahradní a komunální techniky s kompletním servisním zázemím. Naše firma byla založena v roce 2000 a prvotní obchodní skladbu tvořil sortiment náhradních dílů pro zemědělské stroje formou velkoobchodu. Z tohoto programu vyzvedneme výhradní zastoupení na kloubových hřídelí Eurocardan S.p.a.., náhradní díly na krmné vozy a opotřebitelné díly pro stroje na přípravu půdy. Druhým naším cílem bylo vytvořit kompletní nabídku komunálních strojů zejména pro potřeby obcí. V současnosti tvoří naše prodejní portfolio tyto značky, které zastupujeme výhradně pro ČR, SR nebo formou regionálního zastoupení. 


  http://www.albera.cz/ Zobrazit více informací

 • Antonín Lošťák
  Antonín Lošťák

  Jsme firma zabývající se nejenom zakázkovou výrobu dřevostaveb – domů, srubů, zahradních domků, altánů, pergol a garážových stání. Naší snahou je nalézt optimální řešení pro každého zákazníka a to jak finanční, tak technické. Rozličnost naší výroby neumožňuje stanovit pevný ceník a proto jsou veškeré ceny stanoveny dohodou po předchozí konzultaci.
  http://www.alostak.cz/ Zobrazit více informací

 • ASEP s.r.o.
  ASEP s.r.o.

  Naše firma měla hlavní provozovnu ve Fryštáku na náměstí Míru. Tato provozovna má kromě hlavního zaměření - prodej elektrického ručního nářadí a potřeb pro řemeslníky - sortiment rozšířen ještě o další druhy zboží, jako je želežářství, drogerie, barvy, laky, papírnictví, textil, hračky, domácí potřeby, zahrádkářské potřeby, drobné dárkové zboží aj. Od roku 2005 jsme nově vybudovali rozsáhlý areál v Rožnově pod Rahoštěm, kde se specializujeme na prodej dřevoobráběcích strojů, elektrického ručního nářadí a prodej potřeb pro řemeslníky. 


  http://www.sas-asep.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 104 firem)