zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • 1.KOMODITNÍ s.r.o.
  1.KOMODITNÍ s.r.o.

  Vykupujeme a zastavujeme veškeré zlaté, stříbrné a platinové a palladiové zlomky, prsteny, řetízky, naušnice, dentální (zubní) zlaté můstky a korunky i v bílém kovu,  mince, tabatěrky, misky, podnosy, hodinky a slitiny s obsahem drahých kovů jako například termočlánky, procesory, svařovací dráty pozlacené předměty, technické stříbro, katalizatory, počitačové procesory, atd..v jakekoliv formě a stavu. Cenu zjistíte udáte-li do tabulky hmotnost prodávaného materiálu. Výkupní cena je zavislá na vývoji komodit na burze cených kovů a může se průběžně měnit.Výkup lze provést osobně  nebo poštou.Zubní zlato vykupujeme jako ryzost 14k nebo 18k jiné ryzosti nerozlišujeme. Vykupujeme investiční slitky.


  http://www.komoditni.cz/ Zobrazit více informací

 • A3 SPORT s.r.o.
  A3 SPORT s.r.o.

  Maloobchodní síť prodejen A3 SPORT funguje již od roku 1993 a je největším prodejcem sportovního zboží značek Adidas, Nike, Puma a Reebok v České republice. S důrazem na nejširší nabídku produktů a nejnižší ceny si udržuje pevnou pozici na trhu. 


  https://www.a3sport.cz/ Zobrazit více informací

 • ABS MOBIL s.r.o.
  ABS MOBIL s.r.o.

  Pokud hledáte perfektní ochranu displeje pro vaše zařízení, tak tvrzená skla jsou momentálně tím nejlepším řešením. Velmi rychle si našla na trhu své místo a pomalu vytlačují klasické ochranné fólie. 


  http://www.absmobil.cz/ Zobrazit více informací

 • AGROBIO OPAVA , s.r.o.
  AGROBIO OPAVA , s.r.o.

  24 let patří k nejvýznamnějším společnostem na českém trhu v oblasti výroby a prodeje malospotřebitelského balení produktů pro dům a zahradu určených především pro zahrádkáře a drobné zemědělce.


  http://www.agrobio.cz/uvod/ Zobrazit více informací

 • ALL4.CZ PRAHA-VYBAVENÍ FIREM
  ALL4.CZ PRAHA-VYBAVENÍ FIREM

  Firma Profi Light CS v.o.s. Vám nabízí širokou nabídku produktů pro vybavení dílen, provozoven, kanceláří, ordinací, čekáren i venkovní mobiliář. Vše v nadstandartní kvalitě.


  http://www.all4.cz/ Zobrazit více informací

 • ALL4COMP
  ALL4COMP

  Prodejna s nejlepším servisem. Nabízíme počítače, mobily, PC komponenty, tiskárny, LCD monitory, materiál do tiskáren, fototechniku, televizní techniku, satelitní techniku a servis.


  http://www.all4comp.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 200 firem)