zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • 2 MAX +, s.r.o.
  2 MAX +, s.r.o.

  Zaměřujeme se na montáže slaboproudých systémů, naší doménou je instalace satelitů, dvb-t antén, dodáváme kamerové systémy CCTV, EZS - zabezpečovací systémy, EPS - požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, zajišťujeme DVB-T příjem, datové přenosy, atd. Nejčastěji u našich zákazníkům v oblasti slaboproudých systémů realizujeme: instalace anténních a satelitních systémů, EZS -zabezpečovací systém, CCTV kamerový systém, EPS  - požární systém, PC sítě, datové přenosy, ozvučovací systémy, atd.


  http://www.2max.cz/ Zobrazit více informací

 • 24 DEVELOPMENT s.r.o.
  24 DEVELOPMENT s.r.o.

  Specializujeme se na dodávku řešení na míru. Pomáháme firmám v růstu, naší snahou je Vaše efektivní a dobře fungující IT.


  http://www.24development.cz/ Zobrazit více informací

 • 3M AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR
  3M AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR

  Hlavním předmětem činnosti je prodej a distribuce 3M produktů zejména z oblastí 3M TELEKOMUNIKACE, 3M ELEKTROINSTALACE a automobilového průmyslu.


  http://www.m-bartos.cz Zobrazit více informací

 • ABS TRADING CZ s.r.o.
  ABS TRADING CZ s.r.o.

  Reklamní agentura, razítka, razidla, reklamní předměty, samolepící folie, reklamní tabule a nápisy, prodej kancelářských potřeb a telekomunikační techniky, servis kancelářské techniky, světelná reklama, digitální tisk, samolepky, ofset, sítotisk, tamponový tisk, vazby a knihařské práce, kopírovací služby, webdesign a tvorba webových stránek, sazba, DTP, fotografické služby, potisk a úprava textilií.


  https://www.razitkalevne.cz/ Zobrazit více informací

 • AGRODAT CZ, a.s.
  AGRODAT CZ, a.s.

  Komplexní služby v oblasti informačních technologií.


  http://www.agrodat.cz/ Zobrazit více informací

 • ALBREKO s.r.o.
  ALBREKO s.r.o.

  Služby v oblasti elektromontáží a elektroinstalací. Zemní práce prováděné ručně i strojně, vnitrostátní doprava, práce se speciálními vozidly s hydraulickou rukou a práce montážními plošinami.


  http://www.albreko.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 234 firem)