zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • A.P. & P spol. s r.o.
  A.P. & P spol. s r.o.

  FIrma se zabývá prodejem a distribucí olejů, maziv a pohonných hmot. Poskytuje i ochranné a pracovní oděvy, natěračské materiály, ložiska, úklidové prostředky a autokosmetiku.


  http://www.app.cz/ Zobrazit více informací

 • ALBERA MORAVA s.r.o.
  ALBERA MORAVA s.r.o.

  Společnost Albera Morava s. r. o. vedle svého formálního sídla Brně má svoji pobočku ve Strání (moravsko slovenské pomezí), kde se soustřeďují veškeré obchodní aktivity, sklad ND, prodejna zahradní a komunální techniky s kompletním servisním zázemím. Naše firma byla založena v roce 2000 a prvotní obchodní skladbu tvořil sortiment náhradních dílů pro zemědělské stroje formou velkoobchodu. Z tohoto programu vyzvedneme výhradní zastoupení na kloubových hřídelí Eurocardan S.p.a.., náhradní díly na krmné vozy a opotřebitelné díly pro stroje na přípravu půdy. Druhým naším cílem bylo vytvořit kompletní nabídku komunálních strojů zejména pro potřeby obcí. V současnosti tvoří naše prodejní portfolio tyto značky, které zastupujeme výhradně pro ČR, SR nebo formou regionálního zastoupení. 


  http://www.albera.cz/ Zobrazit více informací

 • Aleš Hasa
  Aleš Hasa

  Nabízíme vám komplexní služby od vybudování vodovodů a všech potrubních systémů v novostavbách až po rekonstrukce koupelen. 


  http://www.ainon.cz/ Zobrazit více informací

 • Antonín Novák
  Antonín Novák

  Zaměřujeme se opravy a prodej vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky a motorů.
  http://www.novak.aqpumpy.cz/ Zobrazit více informací

 • AQUA-STYL spol. s r.o.
  AQUA-STYL spol. s r.o.

  Společnost se soustřeďuje na činnosti spojené s energetikou (požární, napájecí čerpadla), vodním hospodářstvím (úprava vody, vodojem, rekonstrukce), oblastí servisu a oprav čerpadel, strojní výroby (ocelové konstrukce, nádrže) a investičními celky (inženýrské sítě, dopravníky).


  http://www.aqua-styl.cz/ Zobrazit více informací

 • ATRIUM THERM , s.r.o.
  ATRIUM THERM , s.r.o.

  ATRIUM THERM s.r.o.: provozování tepelných zdrojů, montáž tepelných zařízení, záruční a pozáruční servis plynových kotlů, ohřívačů atd.


  http://www.atriumtherm.cz/index.htm Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 121 firem)