zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • .A.S.A. TS Prostějov, s.r.o.
  .A.S.A. TS Prostějov, s.r.o.

  Hlavní náplní firmy jsou komplexní služby v oblasti ekologického poradenství, projektování, zřizování, výstavby a provozování zařízení pro nakládání s odpady včetně svozu a separace odpadů, zpracování druhotných surovin, provozování solidifikačních linek a biodegradačních ploch, zajišťování sanací starých ekologických zátěží, projektování a provozování komplexního odpadového hospodářství, čištění a zimní údržba komunikací, výroba alternativních paliv a recyklace odpadů s cílem vrátit odpady zpět do výrobního procesu. 


  http://www.fcc-group.eu/cs/Ceska-republika/Uvod.html Zobrazit více informací

 • "FORMEL" spol. s r. o.
  "FORMEL" spol. s r. o.

  V současné době naše stavebniny nabízí kompletní nabídku stavebních materiálů pro stavbu a odborné poradenství při jeho výběru. V prodejně na ploše 800 m2 zákazníci najdou řemeslnické potřeby a nářadí v širokém sortimentu. Nechybí zde ani široká nabídka spojovacího materiálů, zahrádkářských potřeb, sanitární keramiky a spousta dalšího zboží.
  http://www.formel.cz/ Zobrazit více informací

 • AC PLUS s.r.o.
  AC PLUS s.r.o.

  Naše firma se postupně rozvíjí od roku 1994. Během vývoje jsme zdokonalili firemní a technologické procesy ,které jsou nastaveny naším stavajícim i budoucím zákazníkům přímo na míru. Klademe důraz na kvalitu, dodržujeme naše závazky, naší hlavní náplní je stříhání šrotu z ocelových konstrukcí, pálení těžkého šrotu, mechanické demontáže vyřazených elektrotechnických zařízení atd.


  http://www.acplus.eu/ Zobrazit více informací

 • Antonín Neumann - VDS s.r.o.
  Antonín Neumann - VDS s.r.o.

  Prodej LPG, nákladní autodoprava a výkup druhotných surovin, kovového odpadu a barevných kovů.


  http://www.neumann-vds.cz/ Zobrazit více informací

 • AQUA-STYL spol. s r.o.
  AQUA-STYL spol. s r.o.

  Společnost se soustřeďuje na činnosti spojené s energetikou (požární, napájecí čerpadla), vodním hospodářstvím (úprava vody, vodojem, rekonstrukce), oblastí servisu a oprav čerpadel, strojní výroby (ocelové konstrukce, nádrže) a investičními celky (inženýrské sítě, dopravníky).


  http://www.aqua-styl.cz/ Zobrazit více informací

 • aquina, s.r.o.
  aquina, s.r.o.

  Naše společnost nabízí pod označením AQUINA široký sortiment zařízení pro úpravu pitných a procesních vod. Nabízíme kompletní řešení pro privátní sféru od doplňkových úprav pitných vod, bazénových vod, přes úpravy vod technologických jako jsou systémy ústředního topení, chladící systémy, až po širokou škálu realizací technologických linek pro úpravy procesních vod v průmyslu a výrobě. Provádíme maloobchodní prodej, velkoobchodní prodej, montáže naši úpraven a linek pro úpravu vody a samozřejmostí je zajištění servisního zázemí vč. dodávek provozní chemie na naše dodávky a realizace. 


  http://www.aquina.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 102 firem)