zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • 1. Reality CZ+, s.r.o.
  1. Reality CZ+, s.r.o.

  Původně jsme se zaměřili na bytovou problematiku a komerční sféru, dnes v naší nabídce najdete již úplné portfolio služeb realitního trhu, včetně prodeje typizovaných projektů RD (jsme výhradními zástupci fy. Euroline Bohemia, a.s. pro Prostějovsko), inženýrských a geodetických služeb i oceňování nemovitostí.


  http://www.realitycz.net/ Zobrazit více informací

 • 1.ZLÍNSKÁ SPRÁVA DOMŮ , s.r.o.
  1.ZLÍNSKÁ SPRÁVA DOMŮ , s.r.o.

  1. Zlínská správa domů, s.r.o. je zaběhnutým, soukromým subjektem na trhu správy domů a jejich společných částí, která si klade za cíl provádět tuto činnost na vysoké úrovni ke spokojenosti především vlastníků bytových a nebytových jednotek.


  http://www.zlinskasprava.cz/ Zobrazit více informací

 • ACRETE , spol. s r.o.
  ACRETE , spol. s r.o.

  Naše společnost ACRETE s.r.o. se zabývá prodejem a pronájmy všech nemovitostí v celém zlínském regionu. Nabízíme našim klientům kompletní realitní servis včetně bezplatného poradenství v oblasti  financování.  


  http://acrete.cz/ Zobrazit více informací

 • ADRIATIC ESTATES
  ADRIATIC ESTATES

  Jsme společností se sídlem v České a Chorvatské republice a zabýváme se prodejem nemovitostí na chorvatském pobřeží – od starých kamenných domů, vil v první řadě, domů na renovaci – až po novostavby a nové apartmány.


  http://www.adriatic-estates.com/ Zobrazit více informací

 • AGROLAND
  AGROLAND

  Lehká a střední vnitrostátní nákladní doprava, čerpací stanice, prodej pohonných hmot, pronájem bytových prostor, pozemků, vlastních nemovitostí.


  http://www.agrolandsro.cz/ Zobrazit více informací

 • Aleš Štursa
  Aleš Štursa

  Zabýváme se realitním poradenstvím- stanovení reálné tržní ceny, příprava nemovitosti k prodeji, právní služby, stěhovací a úklidové služby. Dále nabízíme odborné poradenství při výběru vhodné nemovitosti, výběr hypoteční banky, inženýrské služby a zajištění stavebního dozoru, geodetické služby a další.


  https://www.realitni-poradce.eu Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 107 firem)