zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • .A.S.A. TS Prostějov, s.r.o.
  .A.S.A. TS Prostějov, s.r.o.

  Hlavní náplní firmy jsou komplexní služby v oblasti ekologického poradenství, projektování, zřizování, výstavby a provozování zařízení pro nakládání s odpady včetně svozu a separace odpadů, zpracování druhotných surovin, provozování solidifikačních linek a biodegradačních ploch, zajišťování sanací starých ekologických zátěží, projektování a provozování komplexního odpadového hospodářství, čištění a zimní údržba komunikací, výroba alternativních paliv a recyklace odpadů s cílem vrátit odpady zpět do výrobního procesu. 


  http://www.fcc-group.eu/cs/Ceska-republika/Uvod.html Zobrazit více informací

 • "FORMEL" spol. s r. o.
  "FORMEL" spol. s r. o.

  V současné době naše stavebniny nabízí kompletní nabídku stavebních materiálů pro stavbu a odborné poradenství při jeho výběru. V prodejně na ploše 800 m2 zákazníci najdou řemeslnické potřeby a nářadí v širokém sortimentu. Nechybí zde ani široká nabídka spojovacího materiálů, zahrádkářských potřeb, sanitární keramiky a spousta dalšího zboží.
  http://www.formel.cz/ Zobrazit více informací

 • "Moravský ornitologický spolek - středomoravská pobočka ČSO"
  "Moravský ornitologický spolek - středomoravská pobočka ČSO"

  Moravský ornitologický spolek – středomoravská pobočka ČSO je nevládní nezisková organizace sdružující profesionální i amatérské ornitology, birdwatchery, milovníky ptáků a ochránce přírody. Realizujeme projekty na výzkum a ochranu ptáků, popularizaci ornitologie, ekologickou výchovu a osvětu.
  http://www.mos-cso.cz/ Zobrazit více informací

 • "Okrašlovací spolek města Prostějova"
  "Okrašlovací spolek města Prostějova"

  Spolek založený pro všechny občany Prostějova a okolí, kteří chtějí spolu s námi přispět ke zlepšení vzhledu, tvaru a užitku našeho města ku prospěchu nás všech.


  http://www.okraslovacispolek.cz/ Zobrazit více informací

 • "Rabussa"
  "Rabussa"

  Rabussa je hudební skupina, která vznikla na přelomu let 2000 a 2001 v Přerově. V současné době disponuje skupina Rabussa bohatým repertoárem složeným jednak z písní lidových a písní renesančních z různých koutů Evropy.
  http://www.rabussa.wz.cz/ Zobrazit více informací

 • 24 DEVELOPMENT s.r.o.
  24 DEVELOPMENT s.r.o.

  Specializujeme se na dodávku řešení na míru. Pomáháme firmám v růstu, naší snahou je Vaše efektivní a dobře fungující IT.


  http://www.24development.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 1088 firem)