zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • -STESOL-
  -STESOL-

  Malířské práce, lakýrnické a natěračské práce, půjčovna lešení a bednění, lešenářské práce, izolace, drobné stavební práce a stavební systémy.


  http://www.stesol.cz/ Zobrazit více informací

 • "FORMEL" spol. s r. o.
  "FORMEL" spol. s r. o.

  V současné době naše stavebniny nabízí kompletní nabídku stavebních materiálů pro stavbu a odborné poradenství při jeho výběru. V prodejně na ploše 800 m2 zákazníci najdou řemeslnické potřeby a nářadí v širokém sortimentu. Nechybí zde ani široká nabídka spojovacího materiálů, zahrádkářských potřeb, sanitární keramiky a spousta dalšího zboží.
  http://www.formel.cz/ Zobrazit více informací

 • "Okrašlovací spolek města Prostějova"
  "Okrašlovací spolek města Prostějova"

  Spolek založený pro všechny občany Prostějova a okolí, kteří chtějí spolu s námi přispět ke zlepšení vzhledu, tvaru a užitku našeho města ku prospěchu nás všech.


  http://www.okraslovacispolek.cz/ Zobrazit více informací

 • 3M AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR
  3M AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR

  Hlavním předmětem činnosti je prodej a distribuce 3M produktů zejména z oblastí 3M TELEKOMUNIKACE, 3M ELEKTROINSTALACE a automobilového průmyslu.


  http://www.m-bartos.cz Zobrazit více informací

 • A-Z STAVBY s.r.o.
  A-Z STAVBY s.r.o.

  Firma A-Z stavby s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů, průmyslových objektů, výrobních hal, rekonstrukcí občanské výstavby, bytových jader, zdravotních zařízení, budováním inženýrských sítí, komunikací nebo pokládáním dlažby.


  http://www.azstavby.cz/ Zobrazit více informací

 • AC PLUS s.r.o.
  AC PLUS s.r.o.

  Naše firma se postupně rozvíjí od roku 1994. Během vývoje jsme zdokonalili firemní a technologické procesy ,které jsou nastaveny naším stavajícim i budoucím zákazníkům přímo na míru. Klademe důraz na kvalitu, dodržujeme naše závazky, naší hlavní náplní je stříhání šrotu z ocelových konstrukcí, pálení těžkého šrotu, mechanické demontáže vyřazených elektrotechnických zařízení atd.


  http://www.acplus.eu/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 778 firem)