zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • A.P. & P spol. s r.o.
  A.P. & P spol. s r.o.

  FIrma se zabývá prodejem a distribucí olejů, maziv a pohonných hmot. Poskytuje i ochranné a pracovní oděvy, natěračské materiály, ložiska, úklidové prostředky a autokosmetiku.


  http://www.app.cz/ Zobrazit více informací

 • AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.
  AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.

  Specializujeme se na technické díly pro elektrotechnický průmysl , a to jak pro slaboproud tak hlavně pro silnoproudé aplikace, kde se především využívá výborných elektroizolačních vlastností termosetů. Pro vstřikování termoplastů společnost pořídila moderní vysokorychlostní vstřikolisy vhodné jak pro technické díly, tak i pro výrobu obalů či zdravotnických pomůcek.
  http://www.abmax.cz/ Zobrazit více informací

 • AGROZET České Budějovice, a.s.
  AGROZET České Budějovice, a.s.

  AGROZET České Budějovice, a.s. s padesátipětiletou historií, patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky. Postupem času se úspěšné obchodní aktivity rozšířily z domovské oblasti jižních Čech na území celé České republiky.


  http://www.agrozet.cz/ Zobrazit více informací

 • ALBERA MORAVA s.r.o.
  ALBERA MORAVA s.r.o.

  Společnost Albera Morava s. r. o. vedle svého formálního sídla Brně má svoji pobočku ve Strání (moravsko slovenské pomezí), kde se soustřeďují veškeré obchodní aktivity, sklad ND, prodejna zahradní a komunální techniky s kompletním servisním zázemím. Naše firma byla založena v roce 2000 a prvotní obchodní skladbu tvořil sortiment náhradních dílů pro zemědělské stroje formou velkoobchodu. Z tohoto programu vyzvedneme výhradní zastoupení na kloubových hřídelí Eurocardan S.p.a.., náhradní díly na krmné vozy a opotřebitelné díly pro stroje na přípravu půdy. Druhým naším cílem bylo vytvořit kompletní nabídku komunálních strojů zejména pro potřeby obcí. V současnosti tvoří naše prodejní portfolio tyto značky, které zastupujeme výhradně pro ČR, SR nebo formou regionálního zastoupení. 


  http://www.albera.cz/ Zobrazit více informací

 • ALBREKO s.r.o.
  ALBREKO s.r.o.

  Služby v oblasti elektromontáží a elektroinstalací. Zemní práce prováděné ručně i strojně, vnitrostátní doprava, práce se speciálními vozidly s hydraulickou rukou a práce montážními plošinami.


  http://www.albreko.cz/ Zobrazit více informací

 • ALDA OPAVA
  ALDA OPAVA

        Půjčovna stavebních strojů a nářadí, prodej a půjčovna zahradní techniky, čistící a úklidové stroje, materiál, prodej a montáž průmyslových elektrických zařízení, prodej a servis svařovací techniky, kompresorová technika, zkušební a měřící přístroje, hutnící stroje a technika, výtahy, tvářecí stoje, lešení, bednění, železářství, topení, oleje, maziva, vzduchotechnická zařízení.


  http://www.aldaopava.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 362 firem)