zavřít× Zavolejte nám: +420 776 416 477

Seznam firem

 • "Moravský ornitologický spolek - středomoravská pobočka ČSO"
  "Moravský ornitologický spolek - středomoravská pobočka ČSO"

  Moravský ornitologický spolek – středomoravská pobočka ČSO je nevládní nezisková organizace sdružující profesionální i amatérské ornitology, birdwatchery, milovníky ptáků a ochránce přírody. Realizujeme projekty na výzkum a ochranu ptáků, popularizaci ornitologie, ekologickou výchovu a osvětu.
  http://www.mos-cso.cz/ Zobrazit více informací

 • ADP-SANCO s.r.o.
  ADP-SANCO s.r.o.

  Našim cílem je pomoci osobám s akutním a chronickým onemocněním všech věkových skupin, se zdravotním postižením, seniorům, osobám v nepříznivé sociální situaci.


  http://www.adpsanco.cz/ Zobrazit více informací

 • AGENTURA SLUNCE , o.p.s.
  AGENTURA SLUNCE , o.p.s.

  Agentura SLUNCE, o.p.s. je organizace poskytující sociální služby pro seniory a zdravotně postižené již od roku 2000 v rámci celého Moravskoslezského kraje.


  http://www.agenturaslunce.cz/ Zobrazit více informací

 • ANIMA IUVENTUTIS, z. s.
  ANIMA IUVENTUTIS, z. s.

  Sdružením pro práci s dětmi a mládeží.Úzce spolupracuje s Diecézním centrem mládeže biskupství ostravsko-opavského v Ostravě a to zejména finančně při přípravě akcí určených dětem a mládeži. Mezi ně patří např. kurzy pro animátory, letní tábory, noční bdění, atd.V rámci sdružení funguje pět poboček (Frýdek, Místek, Hlučín, Nový Jičín a Opava), které pořádají vlastní akce na úrovni děkanátů (setkání, víkendovky, tábory, bdění) a během roku koordinují pravidelné schůzky skupin dětí a mládeže (společenství, scholy, schůzky ministrantů).Členem sdružení se může stát kdokoliv, protože jsme však sdružením pro děti a mládež, sháníme především členy ve věku do 26 let.


  http://www.animaiuventutis.cz/ Zobrazit více informací

 • APIS včelařské družstvo
  APIS včelařské družstvo

  Včelařské družstvo APIS bylo založeno v roce1991. Během uplynulého čvrtstoletí jsme se stali dominantním prodejcem včelařských produktů a potřeb pro včelaře pro Ostravu a celý region.Neustále rozšiřujeme naší nabídku - dnes u nás nakoupíte medy, kosmetiku, doplňky stravy, alkoholické nápoje, bylinné čaje, něco sladkého pro děti a samozřejmě i širokou škálu produktů pro včelaře.V rámci našich služeb nabízíme i poradenství nejen začínajícím včelařům. 


  http://vcelarstvi-apis.cz/ Zobrazit více informací

 • ASOCIACE TOM ČR, TOM 4306 STOPAŘI
  ASOCIACE TOM ČR, TOM 4306 STOPAŘI

  Zájmové sdružení pro děti a mládež - turistický oddíl. Pořádá letní tábory a rekreace, výpravy a jednodenní akce.


  http://www.stopari.hys.cz/ Zobrazit více informací

Zobrazení 1 až 6 (z 97 firem)